Навчання

ДП «УФІЯ» – це потужна платформа професійного і персонального розвитку фахівців фармацевтичної галузі.

Фахівцями ДП «УФІЯ» на регулярній основі організовуються та проводяться планові та індивідуальні навчальні заходи з фокусом на практичні аспекти втілення набутих знань та навичок у сфері виробництва та контролю якості лікарських засобів. 

Серед тренерів та лекторів виступають фахівці високого рівня, кваліфіковані спеціалісти, досвідчені практики. Саме тому наші навчальні заходи проходять на високому навчально-методичному, організаційному рівні.

Крім того, фахівцями ДП «УФІЯ» на регулярній основі організовуються та проводяться навчальні заходи з питань належних практик (GMP, GDP, GLP, GxP), актуальних питань фармацевтичної системи якості, обігу лікарських засобів тощо, зокрема:
- Семінари з Належної Виробничої/Дистриб'юторської Практики з розглядом найактуальніших питань в сфері організації фармацевтичного виробництва;
- Навчання фахівців лабораторій з дослідження якості лікарських засобів та мікробіологічних лабораторій;
- Семінари щодо системи управління персоналом і основної виробничої документації фармацевтичного підприємства;
- Розробляємо та проводимо спеціальні програми, заходи з розвитку персоналу відповідно до індивідуальних потреб замовника.

Слухачі, що успішно проходять наші курси/тренінги/семінари отримують сертифікати, які мають кілька ступенів захисту, серед яких рельєфний відтиск та унікальний шестизначний номер.