Самоінспекції згідно вимог GMP/GDP, вимоги до процесу та практичні аспекти функціонування. Підготовка внутрішніх аудиторів

Про захід

Мета заходу:

Надати систематизовану інформацію про поточні вимогах GMP/GDP до самоінспекцій; навчити або вдосконалити знання, відпрацювати практичні навички внутрішніх аудиторів при проведенні самоінспекцій; розглянути перелік і структуру основних документів, супроводжуючих самоінспекції фармацевтичної системи якості підприємства; удосконалити знання з аналізу відхилень і ефективності САРА.


Цільова аудиторія: персонал підприємства, залучений в процес проведення самоінспекцій, внутрішніх аудитів, зовнішніх аудитів (постачальників, дистриб'юторів і т.д.), а також ключовий персонал, який розробляє дані процеси або бажаючий їх поліпшити; фахівці відділів управління / забезпечення / контролю якості, відділу закупівель, внутрішніх аудиторів.

Що ви отримаєте від участі

Знання, необхідні для впровадження та / або поліпшення системи самоінспекцій на підприємстві, планування, проведення, документування самоінспекцій, розробки та контролю ефективності САРА, відповідні вимогам GMP/GDP; інформацію про підходи до підготовки внутрішніх аудиторів, а також про можливості застосування результатів самоінспекцій.