У Держлікслужбі відбулась зустріч з експертами проекту «Консультування щодо вдосконалення регулювання фармацевтичного сектору України»

28.02.2019

У Держлікслужбі відбулась зустріч з експертами проекту «Консультування щодо вдосконалення регулювання фармацевтичного сектору України»

Відбулась робоча зустріч експертів проекту «Консультування щодо вдосконалення регулювання фармацевтичного сектору України», що фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку, з представниками Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

В рамках заходу було обговорено актуальні завдання щодо оптимізації та системності роботи державного регулятора, зокрема, шляхи та можливості покращення співпраці Держлікслужби з Державним експертним центром МОЗ України та поліпшення комунікацій з Міністерством охорони здоров’я України. Окрім згаданого, були порушені актуальні питання, пов’язані із запровадженням системи електронних рецептів на препарати, обігом та якістю біологічно активних добавок на вітчизняному фармацевтичному ринку, проведенням експертизи для отримання сертифіката відповідності та висновку щодо підтвердження відповідності виробництва лікарського засобу вимогам GMP. Також було привернуто увагу до важливості координації зусиль з відстеження побічної дії лікарських засобів та оперативного взаємосповіщення про виявлені факти.

На завершення дискусії учасники заходу висловили вдячність за професійний обмін думками, надані пропозиції, фахові рекомендації та резюмували про необхідність подальшого обміну інформацією для досягнення консолідованих рішень щодо питань, які турбують експертне фармацевтичне середовище України.

Довідкова інформація
Європейський банк реконструкції та розвитку (Євробанк, ЄБРР, англ. European Bank for Reconstruction and Development) — міжнародний фінансово-кредитний інститут, який надає допомогу країнам від Центральної Європи до Центральної Азії для проведення ринкових реформ, активного інтегрування економік цих країн у міжнародні господарські зв’язки. Створений у 1991 році з штаб-квартирою у Лондоні, ЄБРР є міжнародною організацією, до складу якої входять 60 членів (58 країн, Європейське співтовариство і Європейський інвестиційний банк). Кожна країна-член представлена в Раді керівників і Раді директорів банку.

ЄБРР фінансує проекти як у приватному, так і в державному секторах, надаючи пряме фінансування кредитним організаціям, а також підприємствам інфраструктури, промисловості та торгівлі. За допомогою його капіталовкладень також ведеться підготовка кваліфікованих кадрів, підвищується ефективність функціонування ринків і зміцнюється їхня організаційна база.

За матеріалами http://dls.gov.ua

 

Повернутися до списку новин