МЗУ оголосило перші тендери

04.02.2019

МЗУ оголосило перші тендери

Міністерство охорони здоров’я України повідомляє, що Державне підприємство «Медичні закупівлі України» (МЗУ) оголошує перші тендери на закупівлю медичних препаратів і медвиробів в межах програм Глобального Фонду. Йдеться про закупівлю логістичних послуг та лікарських засобів проти опортуністичних інфекцій та побічних реакцій при лікуванні ВІЛ/СНІД та туберкульозу, медичних респіраторів.

В МОЗ відзначають, що в цілому у 2019 році МЗУ має не лише провести десятки тендерів, а й застосувати нові інструменти закупівель. Наприклад, електронні каталоги (е-каталоги), що дозволять замовникам, в першу чергу невеликим регіональним медичним закладам, швидко і зручно замовляти типові препарати і вироби за принципом інтернет-магазину. Крім того, підприємство має отримати статус центральної закупівельної організації (ЦЗО) і почати роботу із закупівлями на основі рамкових угод, що також значно полегшить роботу регіональним замовникам.

Одне із ключових завдань для МЗУ сьогодні ‒ наслідувати найкращі міжнародні практики та побудувати відкриті і надійні стосунки з постачальниками, наголошують в міністерстві. Участь у тендерах можуть приймати будь-які постачальники, що відповідають заявленим в тендерній документації вимогам.

Детальні умови тендерів доступні за посиланнями:
    • Закупівля респіраторів: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-01-29-004823-b
    • Лікарські засоби для лікування побічних реакцій на протитуберкульозні препарати: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-01-29-004799-b
    • Препарати для лікування опортуністичних інфекцій: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-01-29-004730
    • Логістичні послуги: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-01-30-004439-b

Нагадаємо, державне комерційне підприємство «Медичні закупівлі України»  було створене з метою організації і проведення процедур закупівель лікарських засобів, медичних виробів, допоміжних засобів, інших товарів медичного призначення (медичних товарів), послуг та закупівель за рамковими угодами медичних товарів і послуг в інтересах замовників відповідно до Закону України»Про публічні закупівлі»

В майбутньому новостворене держпідприємство буде закуповувати за кошти держбюджету ліки за стратегічними програмами (вакцини, інфекційні захворювання, загальнонаціональні програми). Крім того, воно буде працювати з ринком щодо зниження цін, об'єднувати місцеві закупівлі, проводити рамкові закупівлі, формувати і вести електронні каталоги, а також підвищувати рівень професіоналізації  в сфері закупівель ліків та медвиробів.

За матеріалами http://moz.gov.ua

 

Повернутися до списку новин