ДП «УФІЯ» відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні

03.07.2019

ДП «УФІЯ» відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні

02 липня відбулась зустріч керівництва ДП «УФІЯ» з Надзвичайним та Повноважним послом Індії в Україні Партхом Сатпатхі. Крім голови дипломатичної місії у зустрічі прийняли участь президент Асоціації індійських фармацевтичних виробників (ІРМА) доктор Менон У.П.Р., голова представництва «Діа Фарма» в країнах СНГ Тамарай Пандіан, державне підприємство представляли директор Олена Кричевська, заступник директора з навчально-методичної роботи ДП «УФІЯ» Максим Володій, начальник відділу науково-технічних експертиз та інспектування Оксана Кошова, заступник начальника відділу науково-технічних експертиз та інспектування Едгар Аугушту.

Олена Кричевська провела коротку презентацію підприємства, розповівши про основні віхи історії, місію, структуру, принципи управління, ключові послуги підприємства, посилання на нормативну базу, що регламентує діяльність, особливу увагу приділивши інформації щодо співробітників, зокрема, вимог та кваліфікації інспекторів; продемонструвала короткий огляд статистичних показників інспектувань індійських виробників лікарських засобів за останні 4 роки. Додатково було відмічено глобальні тренди, що мають вплив на результати інспектувань, а також охарактеризовано діяльність, що здійснює підприємство в рамках міжнародної співпраці, зокрема, роботу в Системі співробітництва фармацевтичних інспекцій (PIC/S).

В ході зустрічі сторони обговорили проблематику проведення інспектування виробництв лікарських засобів щодо відповідності вимогам належних виробничих практик (GMP), питання визнання сертифікатів GMP, еквівалентності вимог PIC/S та ЄС, тощо.

Пан Сатпатхі зазначив, що уряд Індії прагне щоб виробники дотримувалися й відповідала найвищим стандартам якості, тому прагнуть виявляти слабкі місця та негативних моменти, які треба усувати. Він заявив, що фармацевтична галузь є однією з провідних індустрій в Індії, а експорт фармацевтичної продукції ‒ ключовим компонентом зовнішньої торгівлі країни, тому уряд й офіційні особи країни націлені на її подальше вдосконалення та покращення. Пан посол відзначив високий рівень ДП «УФІЯ» та його експертної діяльності в якому він пересвідчився в процесі спілкування.

         

 

 

 

Повернутися до списку новин