Про організацію

Державне підприємство «Український фармацевтичний інститут якості» (ДП «УФІЯ») - є провідною державною установою у сфері контролю якості, ефективності і безпеки лікарських засобів.
Понад 15 років ДП «УФІЯ» надає широкий спектр інформаційних, науково-технічних та навчальних послуг у сфері належних практик (GMP, GDP, GLP, GxP), забезпечуючи побудову та розвиток систем якості на підприємствах фармацевтичної галузі України, а також країн СНД. ДП «УФІЯ» відіграє ключову роль в питаннях гармонізації та актуалізації нормативно-технічної та нормативно-правової бази України в сфері належних практик.
Експерти ДП «УФІЯ» є висококваліфікованими спеціалістами, які постійно беруть участь у семінарах та тренінгах, що проводяться в рамках співробітництва регуляторних органів країн PIC/S, підвищуючи свою експертизу та компетентність. ДП «УФІЯ» співпрацює з провідними виробниками лікарських засобів України та ознайомлює спеціалістів таких підприємств з практичними аспектами втілення норм GMP/GDP у виробничій діяльності.
Фахівці ДП «УФІЯ» проводили активну роботу з підготовки до вступу Держлікслужби України до міжнародної системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (PIC/S), який відбувся 1 січня 2011 року.
Кваліфікацію ДП «УФІЯ» у сферах організації та проведення навчального процесу для фахівців фармацевтичної галузі, спеціалізованої оцінки нормативно-технічної документації, а також спеціалізованої експертизи документів та інспектування виробництва лікарських засобів на відповідність вимогам Належної виробничої практики (GMP) підтверджено сертифікатом про відповідність стандарту ISO 9001:2018.

  Статут підприємства

  Політика якості

 

 

  Організаційно-функціональна структура

 
Наш досвід у цифрах
18+
Років практики в сфері фармацевтичної якості та GxP
4000+
Слухачів взяли участь в наших семінарах
650+
Інспектувань проведено експертами ДП «УФІЯ» на відповідність вимогам GMP
500+
Задоволених компаній-клієнтів
330+
Навчальних заходів проведено
80+
Годин навчання проходить кожен наш експерт щороку
Наша візія: “Якість – це система”
Система управління
Система взаємодії
Система
знань
Наша місія “Забезпечувати
розвиток системи якості виробництва лікарських засобів”
Шляхом проведення освітньої, наукової та науково-технічної діяльності, відповідно до актуальних вимог та кращих світових практик, сприяти розвитку системи якості підприємств фармгалузі для забезпечення пацієнтів якісними, ефективними та безпечними лікарськими засобами.