Про організацію

Державне підприємство «Український фармацевтичний інститут якості» (ДП «УФІЯ») провідна державна установа в сфері контролю якості, ефективності і безпеки лікарських засобів, виробів медичного призначення.
Більше 15 років наша організація надає широкий спектр консультаційних, науково-технічних та навчальних послуг в сфері належних практик (GMP, GDP, GLP, GxP), забезпечуючи побудову та розвиток систем якості на підприємствах фармацевтичної галузі України, а також країн СНД. ДП «УФІЯ» відіграє ключову роль в питаннях гармонізації та актуалізації нормативно-технічної та нормативно-правової бази України в сфері належних практик.
Наші експерти є висококваліфікованими спеціалістами, які постійно приймають участь у семінарах та тренінгах, що проводяться в рамках співробітництва регуляторних органи країн PIC/S, підвищуючи свою експертизу та компетентність. Ми співпрацюємо з провідними виробниками лікарських засобів України та знайомимо їхніх спеціалістів з практичним аспектам втілення норм GMP/GDP на підприємствах.
Наші фахівців проводили активну роботу з підготовки до вступу Держлікслужби України до міжнародної системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (PIC/S), який відбувся 1 січня 2011 року.
Кваліфікацію в організації та проведенні навчального процесу для фахівців фармацевтичної галузі, спеціалізованої оцінки нормативно-технічної документації, а також спеціалізованої експертизи документів та інспектувань виробництв лікарських засобів на відповідність вимогам Належної виробничої практики (GMP) підтверджено сертифікатом на відповідність стандарту ISO 9001:2008.

Наш досвід у цифрах
15+
Років практики в сфері фармацевтичної якості та GxP
3500+
Слухачів взяли участь в наших семінарах
600+
Інспектувань проведено нами на відповідність стандарту GMP
500+
Компаній - задоволених клієнтів
300+
Навчальних заходів проведено
80+
Годин навчання проходить кожен наш експерт щороку
Наша візія: “Якість це система”
Система управління
Система взаємовідносин
Система
знань
Наша місія “Забезпечувати
належну якість”
Шляхом розвитку системи якості підприємств фармгалузі сприяти утвердженню їх конкурентних переваг, що дозволить забезпечити споживачів якісними, ефективними та безпечними лікарськими засобами.
ISO 9001:2008
ДП "УФІЯ" сертифіковано за стандартом ISO 9001:2008