Наталія Гудзь презентувала публічний звіт про підсумки діяльності Держлікслужби у 2017 році

26.02.2018

Наталія Гудзь презентувала публічний звіт про підсумки діяльності Держлікслужби у 2017 році

Голова Державноїслужби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Наталія Гудзь виступила з публічним звітом про підсумки діяльності відомства у 2017 році.

Захід відбувся за участі представників Громадської ради при Держлікслужбі, профільних громадських об’єднань, організацій роботодавців, виробників лікарських засобів, експертів фармацевтичної галузі.

У своєму виступі Голова Держлікслужби проінформувала представників експертного середовища про результати проведених внутрішніх аудитів системи управління якістю у структурних підрозділах центрального апарату та у територіальних органах Держлікслужби, про здійснені Держлікслужбою заходи з оптимізації структури відомства як наслідок проведених аудитів, зупинилась на основних результатах за ключовими напрямками роботи регуляторного органу та державних підприємств, що входять до сфери його управління, проаналізувала стан фінансового забезпечення діяльності відомства та результати нормотворчої діяльності.

По закінченню свого виступу Голова Держлікслужби відповіла на запитання, які цікавили представників експертного середовища.

З текстом звіту можна ознайомитись за посиланням

 

За матеріалами Державної служби з лікарських засобів України.  

 

 

Повернутися до списку новин