ВІННИК ОЛЕНА ВАЛЕРІЇВНА

Посада: Начальник відділу забезпечення якості ПП «Дельта Медікел»

Курси: "Теорія та практика підготовки розробників документів та лекторів для фармацевтичної компанії. Мотивація персоналу", "Принципи вибору та оцінка постачальників. Аудит постачальників", "Основна виробнича документація фармацевтичного підприємства", "Самоінспекції. Вимоги GMP до внутрішніх аудиторів".

Вінник Олена Валеріївна з відзнакою закінчила Українську фармацевтичну академію за спеціальністю «Промислова фармація. Технологія фармацевтичних препаратів » у 1999 році.

Після отримання кваліфікації інженера-технолога до 2002 року працювала на посаді інженера-технолога у цеху антибіотиків на ЗАТ НВЦ Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод (БХФЗ). Після цього перейшла на ЗАТ «Фармацевтична фірма « Дарниця », де працювала провідним спеціалістом відділу управління якістю, заст. начальника відділу технологій, провідним технологом цеху з виробництва твердих лікарських форм, після чого перейшла на ПАТ “Фармак” на посаду провідного інженера з аналізу бізнес-процесів  відділу управління якістю.  В даний час працює Начальником відділу забезпечення якості ПП «Дельта Медікел».

Перші семінари-тренінги в області Європейських правил GMP отримала в чеських компаніях «Favea», «GMProject»: GMP - технологія твердих дозованих форм, GMP - валідаційних процеси, Забезпечення якості та аудити, Тренінг для тренера GMP, Упаковка та дистрибуція та інші.

Отримала теоретичне навчання та практичні навички побудови системи якості на фармацевтичному підприємстві, включаючи чисельні навчальні програми НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» і Фармацевтичної фірми «Дарниця».