Резцов Євген Володимирович

Посада:  Головний експерт експертного відділу

Курси: «Фармацевтична система якості. Огляд якості продукції. Персонал. Уповноважена особа», «Технологічний процес. Контроль якості. Контрольні та архівні зразки».

Євген Резцов у 2003 році закінчив  Національний Фармацевтичний Університет у м.Харків за спеціальністю «Технологія фармацевтичних препаратів».

З 2003 по 2005 рік працює інженером з валідації на ПрАТ «Київмедпрепарат», а з 2005 по 2007 рік очолює відділ валідації на цьому підприємстві. 

З 2007 по 2011 рік обіймає посаду менеджера з управління валідацією у корпорації «Артеріум». 

З 2011 по 2012 рік очолює департамент управління якістю (уповноважена особа) ТОВ «Про-Фарма». 

З 2012 по 2013 рік очолює департамент управління якістю (уповноважена особа) ТОВ «Валартін Фарма», а з 2013 по 2014 - обіймає посаду заступника директора з розвитку виробництва. 

З 2014 по 2015 рік працює заступником директора у ТОВ «Фармбудінжиніринг». 

З 2015 року працює в Державному навчальному центрі з Належної Виробничої/Дистрибьютерської Практики. Займає посаду Головного експерта експертного відділу. В рамках своїх посадових обов`язків бере участь в інспектуванні іноземних компаній – виробників лікарських засобів.

Професійне навчання та підвищення кваліфікації

Навчання проводяться на постійній основі, включаючи навчання в регуляторних органах ЕС (PIC/S):

- Теорія та практика GMP

- Управління Ризиками у фармацевтичній Промисловості 

- Validation of Computerized Systems/GMProject (Вільнюс) 

- Методи навчання персоналу. Основи розробки і проведення навчальних програм/ABCapital

- Кваліфікація постачальників та покупців. Рекламаційна робота з постачальниками та покупцями.

- Участь у навчанні Головного Фармацевтичного Інспектората (MPI) Польщі з гармонізації українського фармацевтичного законодавства з стандартами ЄС «Зміцнення потенціалу Державної служби України з лікарських засобів у сфері нагляду за виробництвом та дистрибуцією лікарських засобів».

- 21st PIC/S Expert Cercle Meeting On Human Blood, Tissues, Cells&Advanced Therapies Medicina. Issues and chaiienges in inspecting Human Blood, Cells and Tissues derived products and Advsnced Therapies Medicinal Product. (Italy, Rome).