ОСТРОВНОЙ ДЕНИС ВОЛОДИМИРОВИЧ

Посада: Експерт, консультант з GMP.

Курси: «Теорія та практика GMP»«Практичні аспекти валідації технологічного процесу»«Управління ризиками для якості лікарських засобів»«GMP для інженерних служб та проектантів», «Зміни вимог GMP EU до контролю якості. Оцінка тенденцій. Трансфер методів випробування», «Аналіз ризиків для якості при проектуванні фармацевтичного виробництва. Системи отримання, зберігання та розподілу води очищеної, води для ін’єкцій, чистої пари, стислого повітря, азоту: вимоги, отримання, зберігання та розподіл, кваліфікація систем, моніторинг якості та практика інспектування», «Чисті приміщення та система вентиляції, кондиціонування та опалення: вимоги, системи підготовки повітря, очищення повітря, кваліфікація та рекваліфікація, моніторинг системи та практика інспектування», «Бар’єрні та ізолюючі технології. Restricted Access Barrier Systems (RABS) & Isolator», «Виробництво стерильних лікарських засобів»

Островной Денис Володимирович закінчив:

- магістратуру в Київському Політехнічному Університеті в 2004 р., спеціальність: «Промислова біотехнологія»;

- магістратуру в Київському Національному економічному Університетіув

2007 р., спеціальність: «Економіка підприємств».

З 2004 по 2012 рр.  навчався на більш як двадцяти семінарах з: контролю та забезпеченню якості, інспектуванню, проектуванню та менеджменту. Брав участь в щорічних семінарах PIC/S.

З 2004 по 2010 рр. працював у ВАТ «КиЇвмедпрепарат» і Корпорації «АРТЕРІУМ»  з початку на посаді  інженера з валідації, надалі -  менеджера з якості та менеджера з управління проектами.

З 2010 по 2011 рр. працював у ЗАТ «ІНДАР» на позиціях: начальник департаменту забезпечення якості  та начальник відділу управління проектами та валідацією.

З 2012 по 2014 рр. працював у Державному навчальному центрі з Належної Виробничої/Дистрибьютерської Практики на посаді  експерта. В рамках своїх посадових обов`язків брав участь в інспекціях іноземних компаній – виробників лікарських засобів.