Навчання

ДП «УФІЯ» організовує навчальні заходів з питань належних практик (GMP, GDP, GLP, GxP), актуальних питань фармацевтичної системи якості, обігу лікарських засобів та медичних виробів, тощо.

Зокрема, проводимо:

 - Семінари з Належної Виробничої/Дистриб'ютерської Практики з розглядом найактуальніших питань в сфері організації фармацевтичного виробництва;

- Навчання фахівців лабораторій якості та мікробіологічних лабораторій;

 - Семінари з системи персоналу і основної виробничої документації фармацевтичного підприємства;

 - Розробляємо та проводимо спеціальні програми, заходи з розвитку персоналу відповідно до індивідуальних потреб замовника.

Слухачі, що успішно проходять наші курси отримають сертифікати, які мають кільк ступенів захисту, серед яких рельєфний відтиск та унікальний шестизначний номер.

З програмою найближчих заходів можна ознайомитись тут.


6 жовтня 2017 р.

Семінар «Основна документація фармацевтичної системи якості компанії -дистрибутора»

Тренер: Вінник Олена Валеріївна, начальник відділу забезпечення якості, компанія «Дельта Медікел»

Узявши участь у семінарі Ви отримаєте систематизовану інформацію про поточні вимоги GDP до документації, відпрацюєте практичні навички на окремих етапах процесу управління документацією, які викликають найбільші труднощі у компаній-дистрибуторів, а також розглянете структуру, зміст і життєвий цикл основних документів фармацевтичної системи якості компанії-дистрибутора.

Курс буде незамінним для уповноважених осіб компаній, керівників підрозділів різних напрямків (закупівлі, продажу, зберігання, забезпечення якості, контролю якості) та інших підрозділів компаній-дистриб'юторів, які здійснюють розробку та управління документами. 

Вартість навчання: 3000,00 (три тисячі) грн. 00 коп. 

Чекаємо на Ваші заявки до 5 жовтня 2017 року

Initiates file downloadОзнайомитись з програмою семінара

Initiates file download